Товар(ів): 0
Сума: 0 грн.
експерт з активного відпочинку

‎Термобілизна ‎BRUBECK‬ підкорить Вас своєю функціональністю!

24/11/2015

«BRUBECK» - термобілизна, ексклюзивна не тільки унікальністю технологій, а й новими дизайнерськими рішеннями!
В'яжеться за безшовною методикою "seamless", застосовуючи технологію 3D. Дана технологія в процесі виготовлення просторово виділяє і формує окремі зони виробу, що дозволяє білизні ідеально прилягати до тіла.
Винахідником унікальної технології став швейцарець Carl Brubeck, який з'єднав свій десятилітній досвід і новітні винаходи, домігшись тим самим ідеальної якості та естетичного виду продукції. Сировина для виробництва ТМ «BRUBECK» поставляють перевірені часом швейцарські фірми. Виробляють білизну на новітньому італійському обладнанні в Польщі.
Трикотаж має двошарову конструкцію, ця конструкція незалежно від зовнішньої температури, підтримує ідеальну температуру тіла, яка є оптимальною для організму.
Внутрішній шар білизни має спеціальне покриття, яке забезпечить відведення поту назовні і залишає тіло сухим. Крім того даний унікальний шар перешкоджає розмноженню бактерій і мікроорганізмів.
Верхній шар гармонійно поєднує в собі естетику і високі синергетичні властивості, які прекрасно зберігають рівень теплоізоляції тіла.
На всіх виробах присутні зони посиленої вентиляції, які дозволяють повітрю вільно циркулювати саме там де це необхідно.
http://huskysport.com.ua/katalog/termobilizna/?mid[0]=7771