Товар(ів): 0
Сума: 0 грн.
експерт з активного відпочинку

Тест посуду Pinnacle Dualist від GSI Outdoors від Юрківа Юрія

13/10/2015

Тест посуду Pinnacle Dualist від GSI Outdoors

http://www.guidemountain.com/news/Test_Pinnacle_Dualist_GSI_Outdoors

Мій погляд на посуд Pinnacle Dualist від американської фірми GSI Outdoors

  Мене звуть Юрій Юрків і мені днями попався на тест посуд від американського бренду GSI Outdoors. Не знаю як для Вас, але для мене це нова фірма, з якою я раніше не був знайомий. Що ж, давайте познайомимося з нею ближче.

 Головний девіз фірми звучить так: Аутдор - головне, що є в нашому житті, все інше другорядне. Історія самої фірми GSI Outdoors розповідає, що створена вона була дуже давно з певної кількості мисливців і все таке бла ... бла ... бла, яка ж насправді, в реальному користуванні посуд від GSI Outdoors? Перейдемо до мого враженню від користування посудом цього бренду.

  Передусім, скажу, що я напишу свої міркування з приводу моделі Pinnacle Dualist - GSI Outdoors, оскільки саме цей зразок був пред'явлений мені на шестиденний тест від туристичного магазину huskysport.com.ua.

  На момент отримання даного екземпляра на тест, у мене було скептичне ставлення до пластикового посуду і були на те причини: пробував посуд інших фірм, який мені зовсім не сподобався (особливо ціна-якість-практичність), і залізний посуд особисто для мене, завжди мав ряд переваг, але зараз не про це.

Перше враження від тримання в руках набору досить приємне, він не важкий, не вислизає з рук і нормальний за габаритами, але там всередині пластик, і мені вже не терпиться розпакувати цю конструкцію і поюзать се)))

  Повторюся, на мій погляд, пластиковий посуд не є практичним посудом, проте GSI Pinnacle Dualist розбив мій лід скептицизму. Чому? - Тому що це дійсно зручно і практично:

  Він компактно складається, в ньому багато корисних ємностей для приготування, він легко миється і він дуже зручний в руках. Для приготування першого, другого або чаю у нас каструля, в якій використовується: анодований алюміній з антипригарним покриттям Teflon Radiance, вода закипає швидко і їжа не пригорає - перевірено в шестиденному поході. Зручна кришка-сито, за допомогою якої можна процідити макарони або листовий чай. І те, що мені сильно припало до душі, це дві тарілки різного кольору, які розкладаються на чотири тарілки, дві з яких мають в комплекті неопреновий чохол і герметичну кришку з дірочкою для напоїв. Також дві компактні ложечки, які упаковуються в спеціальний чохол. Ложечки досить зручні у використанні, за тиждень користування я щоразу насолоджувався цим посудом і ловив сам себе на думці, що він класний!

  Варто відзначити, що захисний чохол зроблений з водонепроникного матеріалу і його можна використовувати як резервуар для води. Пластик настільки відполірований всередині, що відмити жир не варто ніяких проблем, він як би сам змивається або стирається папером, без будь-яких зусиль. А шорсткість зовні не дає вислизати тарілці з рук, що дуже комфортно. Також хочу зазначити, що пластик є екологічно чистим і не токсичним, повністю переробляється і не завдає шкоди навколишньому середовищу (це я прочитав в брошурці)))). Як на мене, такий посуд коштує того, щоб ним користуватися.

Висновки: Pinnacle Dualist GSI Outdoors

  За той час, поки я користувався посудом GSI Pinnacle Dualist, я зрозумів, що теж хочу мати набір такого посуду в списку свого спорядження. Я користувався ним у спеку, в мороз, в наметі, на вулиці, в приміщенні))) коротше, за той тиждень ми побачили матінку природу в різних її станах, але це тільки утвердило мої позитивні враження про цей чудовий набір.

  Одне, що мені особисто не сподобалося - це невеликий зазор між каструлею і тарілками в складеному вигляді, там є маленький люфт, тобто посуд не торкається впритул до стінок каструлі. За тиждень носіння в битком набитому рюкзаку, каструля, зверху там де кришка, трохи поміняла свою форму від ідеально рівною до не рівною))) от якби конструктори цієї моделі зробили каструлю з більш товстого металу або без зазору з тарілками, то було б просто ідеально. Насправді це легко виправляється простим натисканням руки, і не створює явних незручностей. Також це ніяк не впливає на мої враження від GSI Pinnacle Dualist, адже все одно кришка на каструльці закривається впритул, і якщо дуже уважно не оглядав все, то швидше за все ви б цього навіть не помітили.

  Мене звуть Юрій Юрків - Гід в Горах, і я однозначно рекомендую набір Pinnacle Dualist від GSI Outdoors.