Товар(ів): 0
Сума: 0 грн.
експерт з активного відпочинку

Husky Гарантiя

Команда "Husky" висловлює Вам вдячність за Ваш вибір і сподіваємось, що наші послуги та товар будуть відповідати Вашим запитам. Ми маємо намір будувати довгострокові довірчі відносини з нашими Клієнтами, тому дуже уважно ставимося до кожної скарги з боку Клієнта і завжди намагаємося йти назустріч.

Терміни і умови. Гарантії

Умови

Скарги приймаються тільки протягом Гарантійного терміну. Повернути товар назад необхідно у відповідній упаковці, в такій якій був отриманий товар при пересилці. Товар пересилається "Новою поштою", з чітким зазначенням "Скарги", і копією документа, що підтверджує покупку. А також, не забувайте повідомляти (по телефону, через E-mail) про Ваш Гарантійний випадок і реквізити відправленого Вами товару. Не відправляйте нам товар Накладною платою, вантаж не буде прийнятий. Щоб перевірити статус Вашої скарги, Ви можете зателефонувати за телефоном +380509401120, +380953220523.
Будь ласка, опишіть проблему, для того, щоб Ваші законні скарги були оброблені як можна швидше. Товари будуть відремонтовані, замінені і відправлені назад адресату.

Термін дії

24 місяці з дня покупки.

Терміни гарантійного ремонту або заміни

Якщо куплений Вами товар вийшов з ладу не з Вашої вини (цей факт встановлює експертиза), то Ви можете повернути його нам. Товар може бути або замінений на такий самий, але без браку, поломки, або ж відремонтований і повернений Вам назад. Термін Гарантійного ремонту становить від 14 до 30 днів.

Гарантія перших 14-ти днів

Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає лише НОВИЙ товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, потертостей, інших механічних пошкоджень і т.д. А так само має бути збережено: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики.

Гарантія не поширюється на

Не виконання вимог виробника щодо умов експлуатації, механічні пошкодження не з вини продавця або виробника.